Wśród fantów, które trafią na licytacje podczas lubawskiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, będzie możliwość spędzenia dnia z burmistrzem Lubawki Andrzejem Wojdyłą.
Podczas wspólnego dnia z włodarzem miasta darczyńca wypije kawę, zwiedzi ratusz (m.in. wejdzie na wieżę), zobaczy Domki Tkaczy w Chełmsku Śląskim, zbiornik Bukówka oraz skocznię w Lubawce. Dzień zakończy obiad w jednym z miejscowych lokali. Darczyńca musi wykorzystać voucher do końca lutego.
Licytacja ma się rozpocząć o godzinie 17:30. Cena wywoławcza to 100 zł.
33. finał WOŚP zagra 26 stycznia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze