W tym roku, podobnie jak w 2018, strażacy ochotnicy i zawodowi z powiatu kamiennogórskiego będą wspólnie obchodzić swoje święto. Obchody Dnia Strażaka odbędą się w Lubawce.
Obchody strażackiego święta odbędą się 11 maja. Msza święta rozpocznie się o godzinie 12:00 w kościele parafialnym. Po niej strażacy przejdą na rynek.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze