Reklama

Dzień strażaka w DPS Szarocin

W piątek (10 maja) strażacy Ochotniczej Straży Pożarnej z Pisarzowic zaprezentowali wyposażenie jednostki mieszkańcom Domu Pomocy Społecznej w Szarocinie.

 

Strażacy pojechali do DPS najnowszym wozem strażackim w powiecie, średnim wozem na podwoziu MAN. Druhowie zaprezentowali wyposażenie pojazdu tłumacząc do czego jest wykorzystywane.

W drugiej części wszyscy przenieśli się do pomieszczeń, w których odbył się krótki pokaz ratownictwa medycznego.

Mieszkanka DPS Szarocin Beata Aleksiejuk napisała wiersz z okazji wizyty strażaków

STRAŻAK

Strażak to chluba, to ciężki zawód.
to zaszczyt, honor i trud,
To walka o życie ludzkie i mienie.
Każdego dnia oddaje serce, pot i łzy
Byś mógł spokojnie żyć Ja i Ty.
Pracują od rana do nocy i nie odmówią nikomu pomocy.
Życzymy Im w dniu ich święta,
zdrowia, bezpieczeństwa, wytrwałości,
wiary i dużo miłości.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama