Seniorzy z gminy Marciszów bawią się dzisiaj w miejscowym Domu Kultury. Zarząd rejonowy Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów zorganizował Dzień Seniora.
W tym roku dla seniorów gra zespół Świebodziczanie. W programie jest również zabawa przy muzyce z konkurami.
Podczas uroczystego otwarcie zabawy podziękowania za finansowe wsparcie działalności seniorów z funduszu sołeckiego otrzymali sołtysi Ciechanowic, Marciszowa i Sędzisławia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze