Ponad 100 osób uczestniczy w spotkaniu zorganizowanym z okazji Dnia Seniora w Domu Kultury w Marciszowie.
Na zabawę swoich członków zaprosił Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów. Dla wszystkich przygotowano poczęstunek. Na scenie wystąpił zespół Świebodziczanie.
Przed zabawą przedstawiciele zawiązku wręczyli podziękowania przedstawicielom instytucji wspierających marciszowskich seniorów. Kwiaty od władz gminy otrzymali najstarsi obecni w Domu Kultury seniorzy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze