W Domu Kultury w Lubawce odbędą się obchody Dnia Seniora organizowane przez Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury.
W programie jest występ uczennic i uczniów lubawskiej szkoły, miejscowych zespołów ludowych: Wrzos i Zgoda oraz gościnnie zespołu Złote Kłosy z Łagowa.
Impreza zaplanowana jest na 20 października, początek o godzinie 14:00.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze