Podopieczni Przedszkola nr 2 w Kamiennej Górze (ul. Kościuszki) uczestniczyli dzisiaj (czwartek, 6 marca) w sportowych zmaganiach zorganizowanych na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1.
Sportowe zabawy zorganizowane zostały w ramach programu ?Przedszkole przyjazne żywieniu i aktywności fizycznej? oraz akcji ?Rok szkoły w ruchu?.
W imprezie uczestniczyły wszystkie dzieci. W kolejnych konkurencjach startowały całe grupy. Sportowe konkurencje dostosowane były do wieku zawodników. Wszyscy uczestnicy otrzymali medale.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze