Pogoda nie sprzyjała dzisiaj (piątek, 14 czerwca) uczniom lubawskiej szkoły. Zabawy na stadionie przerwał im deszcz.
Lubawska szkoła co roku organizuje ?Dzień bez przemocy?. Wszyscy uczniowie biorą wtedy udział w grach i zabawach zorganizowanych na stadionie. Zazwyczaj dzień ten organizowany jest na początku czerwca, w tym roku termin został przesunięty z powodu pogody.
Wszystkie klasy wzięły udział w konkurencjach sprawnościowych m.in. rzucie piłką lekarską, przeciąganiu liny, skoku w dal. Do pokonania był również tor przeszkód. W każdej konkurencji klasę reprezentowało 10 uczniów, do różnych zadań wyznaczana była inna grupa.
Na stadionie rozstrzygnięty został również konkurs plastyczny.
Zabawy pomógł zorganizować Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze