Reklama

Dzień na stadionie

Pogoda nie sprzyjała dzisiaj (piątek, 14 czerwca) uczniom lubawskiej szkoły. Zabawy na stadionie przerwał im deszcz.



Lubawska szkoła co roku organizuje ?Dzień bez przemocy?. Wszyscy uczniowie biorą wtedy udział w grach i zabawach zorganizowanych na stadionie. Zazwyczaj dzień ten organizowany jest na początku czerwca, w tym roku termin został przesunięty z powodu pogody.

Wszystkie klasy wzięły udział w konkurencjach sprawnościowych m.in. rzucie piłką lekarską, przeciąganiu liny, skoku w dal. Do pokonania był również tor przeszkód. W każdej konkurencji klasę reprezentowało 10 uczniów, do różnych zadań wyznaczana była inna grupa.

Na stadionie rozstrzygnięty został również konkurs plastyczny.

Zabawy pomógł zorganizować Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama