Dzisiaj (piątek, 24 maja) w Zespole Szkół Specjalnych w Kamiennej Górze odbył się uroczysty apel z okazji zbliżającego się Dnia Matki. Uroczystość uświetniły swoją obecnością zaproszone mamy.
Uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności taneczne, wokalne i recytatorskie oraz przedstawili krótki pokaz wiosennego aerobiku dla mam: ?Pan Samochodzik?. Z dużym entuzjazmem zostało przyjęte przedstawienie przez podopiecznych szkoły improwizacji tanecznych oraz wykonanie salsy do utworu Majki Jeżowskiej ?A ja wolę moją mamę?.
Na zakończenie uczniowie przygotowali niespodziankę dla mam ? własnoręcznie wykonane bransoletki z kolorowych koralików oraz słodki poczęstunek. Młodych artystów do występu przygotowywały Anna Jabłońska i Agnieszka Dyrcz.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze