Reklama

Dzień kobiet w Pisarzowicach

Wczoraj (sobota 08.03.2014r) w Centrum Biblioteczno ? Kulturalnym w Pisarzowicach odbyło się spotkanie pod hasłem ?Taki dzień????8 Marca ?

 

Na spotkanie przybyły panie z Pisarzowic i nie tylko. Każda z przybyłych pań przyniosła ze sobą ulubioną potrawę odbyła się wspólna degustacja specjałów (panie wymieniły się przepisami). Uroczystość rozpoczęły występy dzieci, podczas spotkania panie popisały się swoimi zdolnościami wokalnymi, zręcznościowymi oraz tanecznymi. Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze. Było to pierwsze takie spotkanie, mamy nadzieję, że w przyszłym roku więcej pań zaszczyci nas swoją obecnością..

Organizatorem spotkania byli  Pracownicy Centrum oraz Koło Gospodyń Wiejskich w Pisarzowicach.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama