Reklama

Dzień Kobiet w Chełmsku

Dzisiaj (piątek, 8 marca) panie z Chełmska Śląskiego i okolic mogły uczestniczyć w programie przygotowanym z okazji Dnia Kobiet. Występ zorganizowany został w chełmskiej szkole.

 

Dla pań wystąpił kabaret Uniwersytetu Trzeciego Wieku "Nie tylko starszych pań" wsparty przez dzieci z sekcji teatralnej "Pół do Czwartej". Grupa zaprezentowała przedstawienie "Królewskie Sny".

Po występie dyrektor MGOK Sławomir Sławiński złożył kobietom życzenia. Panie otrzymały kwiaty i słodycze.

Drugą część występu przygotowali uczniowie chełmskiej szkoły. Wieczór zakończył występ zespołu "Zgoda".

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama