Dzisiaj (piątek, 8 marca) panie z Chełmska Śląskiego i okolic mogły uczestniczyć w programie przygotowanym z okazji Dnia Kobiet. Występ zorganizowany został w chełmskiej szkole.
Dla pań wystąpił kabaret Uniwersytetu Trzeciego Wieku "Nie tylko starszych pań" wsparty przez dzieci z sekcji teatralnej "Pół do Czwartej". Grupa zaprezentowała przedstawienie "Królewskie Sny".
Po występie dyrektor MGOK Sławomir Sławiński złożył kobietom życzenia. Panie otrzymały kwiaty i słodycze.
Drugą część występu przygotowali uczniowie chełmskiej szkoły. Wieczór zakończył występ zespołu "Zgoda".

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze