Drugi maja to Dzień Flagi. Dom Kultury w Lubawce opanowali harcerze.
Od południa harcerze brali udział w warsztatach. Uczyli się tańczyć polkę warszawską, utkali flagę widoczną przed wejściem do Domu Kultury oraz rozdawali biało-czerwone flagi mieszkańcom.
Wieczorem członkowie harcerskich zespołów muzycznych zaprosili do wspólnego śpiewania piosenek związanych z polską niepodległością. W przygotowanej na wzór harcerskiego ogniska sali Domu Kultury pojawiło się kilkadziesiąt osób.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze