Dnia 13. października 2020 roku w Zespole Szkół Specjalnych odbyły się obchody Dnia Edukacji Narodowej. Ze względu na pandemię uroczystość odbyła się zgodnie z panującymi obostrzeniami. W związku z tym społeczność szkolna mogła oglądać występ w małych grupach.
Na początku każdy zespół klasowy wykonał prace artystyczne związane ze świętem nauczycieli. Uwieńczeniem uroczystości, był program artystyczny zaprezentowany wszystkim pracownikom szkoły przez uczniów Szkoły Przysposabiającej do Pracy.
Nagrodę Starosty Kamiennogórskiego otrzymał Jacek Engler. Nagrody Dyrektora Zespołu Szkół Specjalnych otrzymali: Katarzyna Bandyk, Sylwia Fryzowicz, Bożena Kiełek, Magdalena Rams, Małgorzata Regner, Anna Poborca, Teresa Pansewicz, Halina Grabczyk, Iwona Machaj i Barbara Kędziorek.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze