Wczoraj (sobota, 9 czerwca) w Okrzeszynie odbyła się zabawa z okazji Dnia Dziecka.
Dzięki hojności sponsorów, sołtys i rada sołecka mogli sprawić dzieciom udany dzień. Dzieci brały udział w zabawach, wspólnym ognisku, a na koniec zostały wręczone nagrody i drobne upominki.
Serdecznie dziękujemy sponsorom: Autocam Kamienna Góra, Gambit Lubawka, Kawiarnia "u Leszka", MOPS Lubawka. Dziękujemy również straży OSP Okrzeszyn za świetne zabawy z wodą.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze