Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Lubawce zaprasza w piątek (30 maja) zaprasza dzieci do Parku Watra w Lubawce na imprezę plenerową z okazji Dnia Dziecka.
W programie zaplanowano m.in. gry i zabawy z nagrodami, możliwość jazdy na kucykach oraz spektakl teatralny "Dawno, dawno temu..." w wykonaniu Teatru Rozrywki Trójkąt.
Jazdy na kucykach będą możliwe od godziny 14.00 - koszt 5 zł od osoby.
Od godziny 15.30 rozpoczną się zabawy i konkursy dla dzieci.
Spektakl teatralny "Dawno, dawno temu..." rozpocznie się o godzinie 17.00.
W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych spektakl zaprezentowany zostanie w Domu Kultury w Lubawce.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze