Reklama

Dzień Dziecka w Lubawce

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Lubawce zaprasza w piątek (30 maja) zaprasza dzieci do Parku Watra w Lubawce na imprezę plenerową z okazji Dnia Dziecka.


W programie zaplanowano m.in. gry i zabawy z nagrodami, możliwość jazdy na kucykach oraz spektakl teatralny "Dawno, dawno temu..." w wykonaniu Teatru Rozrywki Trójkąt.

Jazdy na kucykach będą możliwe od godziny 14.00 - koszt 5 zł od osoby.

Od godziny 15.30 rozpoczną się zabawy i konkursy dla dzieci.

Spektakl teatralny "Dawno, dawno temu..." rozpocznie się o godzinie 17.00.

W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych spektakl zaprezentowany zostanie w Domu Kultury w Lubawce.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama