Akademia Piłkarska w Krzeszowie zaprosiła swoich wychowanków i sympatyków na turniej piłki nożnej z okazji dnia dziecka. Na Orliku w Krzeszowie zaprezentowały się najlepsze zespoły Ligi Mistrzów.
Na Orliku zaprezentowały się m.in. drużyny: Manchester City, FC Barcelona, Paris Saint-Germain, Real Madryt. Oczywiście nie mogło zabraknąć gwiazd – Lewandowskiego, Mbappe, Messiego, Ronaldo, Haaland, Pele czy Maradona. Wszyscy oczywiście dobrze się bawili, a wynik bramkowy nie zawsze był najważniejszy. Na wszystkich czekały posiłki regeneracyjne.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze