Reklama

Dzień Chłopa

W Pisarzowicach odbył się festyn Dzień Chłopa. Organizatorzy zbierali pieniądze na wyposażenie nowej remizy w tej wsi.

Organizacji podjęło się lokalne Koło Gospodyń Wiejskich Wesołe Babki oraz strażacy ochotnicy.

Na terenie przy Gościńcu Rudawski stanął darmowy dmuchaniec. Strażacy zapraszali na lemoniadę, popcorn, watę cukrową, kiełbasy z grilla, gorącą zupę, krokiety i pierogi. Wesołe Babki prowadziły kiermasz ciast, sprzedawały lemoniadę, chleb ze smalcem.

Koło Gospodyń przeprowadziło liczne konkursy oraz loterie fantowa. Nie zabrakło jak przystało na festyn ze strażakami lania wody i pokazu wozu strażackiego.

Całkowity dochód przeznaczony będzie na wyposażenie powstającej w Pisarzowicach nowej remizy strażackiej.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama