W Pisarzowicach odbył się festyn Dzień Chłopa. Organizatorzy zbierali pieniądze na wyposażenie nowej remizy w tej wsi.
Organizacji podjęło się lokalne Koło Gospodyń Wiejskich Wesołe Babki oraz strażacy ochotnicy.
Na terenie przy Gościńcu Rudawski stanął darmowy dmuchaniec. Strażacy zapraszali na lemoniadę, popcorn, watę cukrową, kiełbasy z grilla, gorącą zupę, krokiety i pierogi. Wesołe Babki prowadziły kiermasz ciast, sprzedawały lemoniadę, chleb ze smalcem.
Koło Gospodyń przeprowadziło liczne konkursy oraz loterie fantowa. Nie zabrakło jak przystało na festyn ze strażakami lania wody i pokazu wozu strażackiego.
Całkowity dochód przeznaczony będzie na wyposażenie powstającej w Pisarzowicach nowej remizy strażackiej.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze