Dzisiaj (piątek, 25 stycznia) w Domu Kultury w Lubawce odbyło się spotkanie seniorów z okazji Dnia Babci i Dziadka.
Seniorzy, podobnie jak w latach ubiegłych, spotkali się przy kawie, herbacie i cieście. Wysłuchali życzeń oraz obejrzeli artystyczne prezentacje przedszkolaków Lubawki, zespołu Wrzos oraz uczniów lubawskiej podstawówki.
Spotkanie zorganizował zarząd rejonowy Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Lubawce.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze