Dzisiaj (poniedziałek, 28 maja) w Zespole Szkół Specjalnych odbył się apel z okazji Dnia Matki.
Uczniowie pod opieką Magdaleny Rams przygotowali spektakl słowno ? muzyczny oraz małe upominki dla mam. Nie zabrakło chwil wzruszenia, gdy młodzież dziękowała swoim mamom między innymi za ciepło i życzliwość, za wsparcie czy za pomoc w trudnych chwilach. A także momentów pełnych radości, gdy wszyscy głośno śpiewali refren znanej piosenki ?A ja wolę moją mamę?. Występ uczniów wielokrotnie nagradzany był gromkimi brawami.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze