Społeczność Zespołu Szkół przy ul. Lubawskiej w Kamiennej Górze pragnie serdecznie podziękować Burmistrzowi Krzysztofowi Świątkowi oraz Radnym Miasta Kamiennej Góry za zakup dwóch nowych piecy c.o.
Jednocześnie dziękujemy Zakładowi Ogólnobudowlanemu Pana Mariusza Zienkiewicza za sprawny i niekolidujący z zajęciami montaż.
Tak ciepło, jak teraz, nie było w szkole od bardzo dawna:))
Społeczność Zespołu Szkół przy ulicy Lubawskiej

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze