Kolejny raz mieszkańcy Chełmska Śląskiego pokazali, że potrafią zorganizować imprezę na wysokim poziomie. Dzisiaj (niedziela, 18 maja) dziękowali za kanonizację papieża Jana Pawła II.
Przed południem w Chełmsku rozpoczął się cykl imprez pod wspólnym tytułem "Przez miłość do świętości". Mieszkańcy Chełmska dziękowali za kanonizacji pierwszego papieża Polaka. Kulminacje dna był koncert w chełmskim kościele. W słowno-muzycznym programie wystąpiło kilkadziesiąt osób, od dzieci po seniorów.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze