Reklama

Dziękczynienie za kanonizację

W niedzielę (18 maja) w Chełmsku Śląskim odbędzie się impreza "Przez miłość do świętości" - obchody dziękczynienia za kanonizację Jana Pawła II


Program obchodów:
11.00 ? kiermasz serników ? ulubionego ciasta Papieża Polaka ? rynek (dochód ze sprzedaży przeznaczony na rzecz chorych dzieci z chełmskiej szkoły)
12.00 ? msza święta dziękczynna
13.00 - lot gołębi na cześć Jana Pawła II  z uroczystym biciem w dzwon papieski ? rynek
13.15 ? otwarcie wystawy ?Wspomnienia o Janie Pawle II? ? salka Jana Pawła II
15.00 ? ogród św. Jadwigi ? zabawy przy dźwiękach muzyki oraz stoisko z chlebem ze smalcem
16.00 ? koncert  "Przez miłość do świętości" ? kościół
18.00 ? film  "Jan Paweł II" ? kościół
20.00 ? ogłoszenie wyników i wręczenie nagród w konkursie plastycznym ? rynek
Uroczyste zakończenie dnia dziękczynienia za kanonizację Jana Pawła II ze wspólną modlitwą i śpiewem (prosimy o przyniesienie wieczorem zniczy)



Organizatorzy:
Zespół Szkół Publicznych im. ?Tkaczy Chełmskich? w Chełmsku Śl.
Parafia pw. Świętej Rodziny w Chełmsku Śl.
Wiejski Dom Kultury w Chełmsku Śl.
Szkolne koło Caritas w Chełmsku Śl.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama