Reklama

Dzieci na polanie

Na polanie przy rezerwacie Głazy Krasnoludków w Gorzeszowie odbyły się dzisiaj (niedziela, 8 czerwca) zabawy z okazji Dnia Dziecka.


Imprezę zorganizowała świetlica w Gorzeszowie, rady sołeckie Gorzeszowa i Dobromyśla, radny Jawiszowa i Olszyn oraz działająca przy bibliotece w Gorzeszowie Rada Młodzieży Doliny Kochanówki.

Na polanie nie było rywalizacji, zorganizowano zabawy dla dzieci, które pokonywały tor zręcznościowy. Każdy mógł mieć pomalowaną twarz, odbyły się zabawy z dużymi bańkami mydlanymi i długimi balonami, z których powstawały zwierzęta. Każdy mógł przywdziać własnoręcznie wykonane z gazety nakrycie głowy.

Do zabaw przyłączyli się turyści, którzy licznie odwiedzili Głazy Krasnoludków.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama