Na polanie przy rezerwacie Głazy Krasnoludków w Gorzeszowie odbyły się dzisiaj (niedziela, 8 czerwca) zabawy z okazji Dnia Dziecka.
Imprezę zorganizowała świetlica w Gorzeszowie, rady sołeckie Gorzeszowa i Dobromyśla, radny Jawiszowa i Olszyn oraz działająca przy bibliotece w Gorzeszowie Rada Młodzieży Doliny Kochanówki.
Na polanie nie było rywalizacji, zorganizowano zabawy dla dzieci, które pokonywały tor zręcznościowy. Każdy mógł mieć pomalowaną twarz, odbyły się zabawy z dużymi bańkami mydlanymi i długimi balonami, z których powstawały zwierzęta. Każdy mógł przywdziać własnoręcznie wykonane z gazety nakrycie głowy.
Do zabaw przyłączyli się turyści, którzy licznie odwiedzili Głazy Krasnoludków.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze