W gminie Marciszów działają trzy jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej. 36 druhów jest gotowych do wyjazdu. Dzisiaj (czwartek, 25 lutego) z działalnością jednostek w 2015 roku zapoznali się radni Rady Gminy Marciszów.
W OSP Marciszów jest 33 członków. 20 z nich może brać udział w działaniach ratowniczo-gaśniczych. Jednostka wjechała 165 razy z czego 94 razy do pożarów.
OSP w Pastewniku składa się z 17 członków z czego w akcjach może brać udział jedenastu. Jednostka wjechała w ciągu całego roku do ośmiu pożarów.
OSP Świdnik dysponuje 12 członkami (5 może brać udział w akcjach)., którzy brali udział w trzech akcjach gaszenia pożarów.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze