Uwaga kierowcy, po kilku miesiącach przerwy od dzisiaj działa sygnalizacja świetlna na skrzyżowani ul. Jeleniogórskiej, Papieża Jana Pawła II, Bohaterów Getta. Nadal nie można skręcać w ul. Papieża Jana Pawła II.
Sygnalizacja wyłączona została w związku z remontem ul. Papieża Jana Pawła II. Kierowcy mogli przejeżdżać przez skrzyżowanie bez zatrzymywania. Dzisiaj światła zostały ponownie włączone.
Jutro powinna zostać otwarta ul. Papieża Jana Pawła II.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze