Dzisiaj (środa, 26 lutego) wieczorem w centrum Kamiennej Góry młody mężczyzna został raniony nożem.
Przebieg zdarzenia znany jest z relacji poszkodowanego i jego kolegów. Trzech mężczyzn przechodziło przez przejście dla pieszych przez ul. Papieża Jana Pawła II przy skrzyżowaniu z ul. Broniewskiego. Z naprzeciwka szedł straszy od nich mężczyzna. Niósł puszkę piwa. Gdy mijał grupę zadał jednemu z mężczyzn cios nożem.
Poszkodowany trafił do szpitala. Policja poszukuje napastnika.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze