W piątek (2 lutego) w hali sportowej Międzyszkolnego Ośrodka Sportu w Jeleniej Górze odbył się Półfinał Strefy Jeleniogórskiej w mini piłce koszykowej chłopców z klas 4-6 szkół podstawowych.
Do rywalizacji stanęły drużyny szkół podstawowych ze Zgorzelca, Jeleniej Góry, Kamiennej Góry i Janowic Wielkich. Po zaciętej walce drugie miejsce w turnieju zajęła reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 2 z Kamiennej Góry. Młodzi koszykarze z Kamiennej Góry wywalczyli awans do etapu finałowego, który odbędzie się już 9 lutego w Zgorzelcu.
WYNIKI ZAWODÓW :
SP 3 Zgorzelec ? SP 2 Kamienna Góra 13-18
SP 11 Jelenia Góra ? SP Janowice Wielkie 66-6
SP 3 Zgorzelec ? SP 11 Jelenia Góra 11-50
SP 2 Kamienna Góra ? SP Janowice Wielkie 22-16
SP 3 Zgorzelec ? SP Janowice Wielkie 21-13
SP 2 Kamienna Góra ? SP 11 Jelenia Góra 8-46
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA :
I miejsce Szkoła Podstawowa nr 11 w Jeleniej Górze
II miejsce Szkoła Podstawowa nr 2 w Kamiennej Górze
III miejsce Szkoła Podstawowa nr 3 w Zgorzelcu
IV miejsce Szkoła Podstawowa w Janowicach Wielkich
Skład drużyny SP2 Kamienna Góra: O. Benhalima ? Lisowska (17 pkt.), N. Zioła (10 pkt.), O. Kukie (6 pkt.), K. Jankowski (4 pkt.), M. Łachunowicz (4 pkt.), F. Kwiatkowski (3 pkt.), D. Niepsuj (2 pkt.), P. Pawlik (2 pkt.), Sz. Przychocki, P. Ferenc, J. Bocheński-Lesiuk, M. Kwiecień. Opiekun sportowy: Adam Nowak
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze