Reklama

"Dwójka" już gra

Od godziny 16 trwa finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze.

 

Tradycją kamiennogórskich finałów WOŚP są koncerty organizowane w piątek poprzedzający finał w "dwójce". W tym roku występują uczniowie i nauczyciele szkoły. Pomiędzy kolejnymi blokami występów prowadzone są licytacje.

W tym roku "pod młotek" pójdą maskotki, gry, niespodzianki i produkty rękodzielnicze. Pieniądze przekazane zostaną do kamiennogórskiego sztabu WOŚP. Zebraną kwotę poznamy w niedzielę, podczas finału WOŚP. W zeszłym roku w szkole zebrano 13 321 zł.

Podczas imprezy w szkole działa kawiarenka z ciastami i napojami.

Reklama

 

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama