Od godziny 16 trwa finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze.
Tradycją kamiennogórskich finałów WOŚP są koncerty organizowane w piątek poprzedzający finał w "dwójce". W tym roku występują uczniowie i nauczyciele szkoły. Pomiędzy kolejnymi blokami występów prowadzone są licytacje.
W tym roku "pod młotek" pójdą maskotki, gry, niespodzianki i produkty rękodzielnicze. Pieniądze przekazane zostaną do kamiennogórskiego sztabu WOŚP. Zebraną kwotę poznamy w niedzielę, podczas finału WOŚP. W zeszłym roku w szkole zebrano 13 321 zł.
Podczas imprezy w szkole działa kawiarenka z ciastami i napojami.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze