Reklama

Dwóch chętnych na chodniki

Dwie oferty złożone zostały w przetargu na budowę chodników wzdłuż drogi wojewódzkiej w Szarocinie i Ogorzelcu.

 

Inwestorem jest Dolnośląska Służba Dróg i Kolei, która zaplanowała na wykonanie prac w systemie zaprojektuj i wybuduj 4 mln zł. Do tej pory trzy przetargi zostały unieważniono z powodu zbyt wysokich wymagań finansowych oferentów. Tym razem najniższa oferta to 4,3 mln zł. Wkrótce przekonamy się, czy kwota taka zostanie zaakceptowana.

Budowa ma być zakończona do 30 listopada 2019 roku. Inwestycja obejmuje 1300 metrów bieżących chodnika w Szarocinie oraz 900 mb w Ogorzelcu. Powstać mają zatoczki autobusowe, poszerzona ma być również część jezdni.

Reklama

Połowę kosztów inwestycji pokryje gmina Kamienna Góra.

Przygotowywana jest jeszcze dokumentacja budowy chodnika w Leszczyńcu.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama