Reklama

Dwie oferty

Dzisiaj (poniedziałek, 30 kwietnia) otwarte zostały oferty złożone w przetargu na wykonanie zadania "Zwiększenie efektywności energetycznej zabytkowego budynku Ratusza w Lubawce". Był to kolejny przetarg na to zadanie.

 

Oferty złożyły dwie firmy. Obie chcą udzielić 60 miesięcy gwarancji na wykonane prace, zadanie zrealizować do 25 września 2018 roku oraz wystawić fakturę z 30-dniowym terminem płatności.

Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane "AGAD" sp. z o.o. z Torunia zaproponowało wykonanie prac za 1,084 mln zł, Therm-Bud Konsorcjum z Wałbrzycha zaproponowało 1,032 mln zł.

Lubawka na wykonanie tego zadania zaplanowało 812 tys. zł.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama