Dzisiaj (poniedziałek, 30 kwietnia) otwarte zostały oferty złożone w przetargu na wykonanie zadania "Zwiększenie efektywności energetycznej zabytkowego budynku Ratusza w Lubawce". Był to kolejny przetarg na to zadanie.
Oferty złożyły dwie firmy. Obie chcą udzielić 60 miesięcy gwarancji na wykonane prace, zadanie zrealizować do 25 września 2018 roku oraz wystawić fakturę z 30-dniowym terminem płatności.
Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane "AGAD" sp. z o.o. z Torunia zaproponowało wykonanie prac za 1,084 mln zł, Therm-Bud Konsorcjum z Wałbrzycha zaproponowało 1,032 mln zł.
Lubawka na wykonanie tego zadania zaplanowało 812 tys. zł.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze