Reklama

Dwie drużyny żaków

Wczoraj (sobota, 10 marca) dwie drużyny z powiatu kamiennogórskiego grały w turnieju piłkarskich żaków zorganizowanym w Czarnym Borze.

 

W turnieju grali zawodnicy z rocznika 2011 i młodsi. Wśród dziewięciu drużyn znalazły się reprezentacje Kamiennogórskiej Akademii Piłkarskiej i Orła Lubawka. W turnieju zagrały również drużyny: Polonia Stal Świdnica, FutGol Czarny Bór I, FutGol Czarny Bór II, Due Soccer Świebodzice, Szkoła Piłki Nożnej Wałbrzych, Szczyt Boguszów Gorce chłopcy, Szczyt Boguszów Gorce dziewczynki. Mecze rozgrywane były w Lidze Mistrzów, Lidze Europy i Lidze Zwycięzców.

Drużyny z powiatu kamiennogórskiego ukończyły turniej w Lidze Europy.

Reklama

Składy drużyn:
Orzeł Lubawka: Miłosz Kurzeja, Michał Lech, Hubert Wilk, Tomasz Pędzinski, Olaf Antoniewski, Igor Wincza, Dawid Mika.
Kamiennogórska Akadamia Piłkarska - Łukasz Szampera, Dominik Szampera, Jaś Benc, Dariusz Wilk, Olaf Bieńkowski, Michał Ziółkowski, Alex Izworski, Marcel Mitro, Oskar Sproch, Wojtek Wiktorowski.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama