Wczoraj (sobota, 10 marca) dwie drużyny z powiatu kamiennogórskiego grały w turnieju piłkarskich żaków zorganizowanym w Czarnym Borze.
W turnieju grali zawodnicy z rocznika 2011 i młodsi. Wśród dziewięciu drużyn znalazły się reprezentacje Kamiennogórskiej Akademii Piłkarskiej i Orła Lubawka. W turnieju zagrały również drużyny: Polonia Stal Świdnica, FutGol Czarny Bór I, FutGol Czarny Bór II, Due Soccer Świebodzice, Szkoła Piłki Nożnej Wałbrzych, Szczyt Boguszów Gorce chłopcy, Szczyt Boguszów Gorce dziewczynki. Mecze rozgrywane były w Lidze Mistrzów, Lidze Europy i Lidze Zwycięzców.
Drużyny z powiatu kamiennogórskiego ukończyły turniej w Lidze Europy.
Składy drużyn:
Orzeł Lubawka: Miłosz Kurzeja, Michał Lech, Hubert Wilk, Tomasz Pędzinski, Olaf Antoniewski, Igor Wincza, Dawid Mika.
Kamiennogórska Akadamia Piłkarska - Łukasz Szampera, Dominik Szampera, Jaś Benc, Dariusz Wilk, Olaf Bieńkowski, Michał Ziółkowski, Alex Izworski, Marcel Mitro, Oskar Sproch, Wojtek Wiktorowski.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze