Reklama

Dwie bramki Musiała - galeria zdjęć

Dzisiaj (niedziela, 23 maja) piłkarze Orła Lubawka podejmowali Polonię Trzebnica. Mecz rozegrany został w ramach IV ligi piłki nożnej.

Z powodu obfitych opadów deszczu i konieczności ponownego malowania linii na boisku, sędziowie opóźnili rozpoczęcie spotkania o ponad 20 minut. Pogoda poprawiła się i przez większość meczu świeciło słońce.

Gospodarze szybko zdobyli pierwszą bramkę. W 7" Krzysztof Musiał oddał celnym strzał z pola karnego. Do końca pierwszej połowy goście próbowali wyrównać. Przez większość czasu gra toczyła się na połowie Orła. Nie potrafili jednak dojść do groźnych sytuacji strzeleckich. Większość akcji kończyła się stratą piłki lub niecelnym strzałem. Kilka razy skutecznie interweniował bramkarz Orła. Goście wyprowadzili kilka kontr, ale groźnych strzałów brakowało.

Reklama

Druga połowa wyglądała podobnie. W 71" w pole karne wbiegł K. Musiał. Doświadczony zawodnik Orła nie zmarnował sytuacji sam na sam z bramkarzem i podwyższył prowadzenie gospodarzy.

Orzeł Lubawka : Polonia Trzebnica - 2:0 (1:0)

Skład Orła: Damian Jaroszewski, Dawid Stanuszek, Kamil Duda, Krzysztof Musiał (75" Hubert Kak), Tomasz Szyszka, Szymon Cukier (91" Klim Khodzhamkulov), Mateusz Krzymiński, Konrad Zwolenik, Ryszard Bejnarowicz, Bartosz Sobota, Piotr Wujda.

Skład Polonii: Karol Buchla, Bartłomiej Skowroński, Grzegorz Rajter, Przemysław Stasiak, Krystian Jajko, Błażej Bojnarowski (87" Jakub Pancerz), Łukasz Kot (91" Dawid relka), Cezary Madej (89" Tomasz Bugajski), Tomasz Serweta, Damian Szaciło (57" Jakub Czternastek), Kamil Szczygieł (67" Szymon Froń).

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama