Reklama

Dwie Bożeny

Dwie nauczycielki ? Bożena Miłek i Bożena Michałczak odchodzą na zasłużoną emeryturę ze Szkoły Podstawowej numer 2 w Kamiennej Górze.  

 Uroczyste podziękowanie za wieloletnią współpracę  i pożegnanie nauczycielek zorganizowano tuż przed rozdaniem świadectw dla uczniów klas I-V. Ze szkoły odchodzi też katechetka Olga Niemasik, która przeprowadziła się do innej miejscowości. 

W Szkole Podstawowej nr 2 rozpoczął się już remont dachu. Remont potrwa przez całe wakacje. W salach lekcyjnych mją zostać przeprowadzone prace konserwatorskie. Pracownicy szkoły przygotują obiekt do nowego roku szkolnego. 

Jak informuje Lidia Rukowicz, dyrektor SP2, według zapewnień Ministerstwa Edukacji nowy bezpłatny podręcznik dla pierwszoklasistów ma być dostępny przed 20 sierpnia. 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama