Dzisiaj (czwartek, 13 marca) w Bolesławcu rozegrany został finał strefy jeleniogórskiej w piłce siatkowej dziewcząt ze szkół ponadgimnazjalnych.
W turnieju zagrała reprezentacja Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Kamiennej Górze.
W pierwszy półfinałowym spotkaniu drużyna ZSO Kamienna Góra pokonała (2:1) gospodynie turnieju, uczennice II LO z Bolesławca. W drugim meczu półfinałowym siatkarki z LO im. A. Mickiewicza z Lubania wygrały 2:1 z ZSE-T z Jeleniej Góry.
W meczu o trzecie miejsce dziewczęta z Bolesławca pokonały rówieśniczki z Jeleniej Góry 2:0.
W finałowym pojedynku siatkarki z Kamiennej Góry pokonały (2:0) dziewczęta z Lubania i po raz kolejny wywalczył mistrzostwo strefy jeleniogórskiej.
Skład drużyny: Michalina Antoniewska (kl.2e), Olga Więcławska (kl.2a), Magda Gredes (kl.3e), Kamila Jaszczur (kl.1d), Beata Kita (kl.3e), Monika Kluczyńska (kl.3e), Magda Król (kl.1a), Kinga Kwiatek (kl.3a), Monika Migacz (kl.2e), Anna Pajor (kl.2b), Karolina Pocha (kl.3e), Aleksandra Solarz (kl.3c), Karolina Trojankowska (kl.1d).
Opiekun: Maciej Latawiec.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze