Reklama

Dwa razy siódmy

W Szczyrku rozgrywana jest XX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach zimowych. W kombinacji norweskiej walczy Krystian Gryczuk z Luks-Ski Lubawka.


We wtorek kombinatorzy rywalizowali na skoczni HS106 i w sprincie na dystansie 5 km (juniorzy A). Po skokach K. Gryczuk zajmował 7 miejsce. W biegu osiągnął czwarty czas, ale w klasyfikacji kombinacji nie awansował. Zakończył rywalizację na siódmej pozycji.

Dzisiaj kombinatorzy rywalizowali na skoczni HS 134 w Wiśle Malince i na trasie o długości 10 km. K. Gryczuk po skokach zajmował ósme miejsce, w biegu uzyskał piąty czas i awansował na siódme miejsce w klasyfikacji całej konkurencji.

Wyniki za skipol.pl

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama