Reklama

Dwa projekty z Lubawki w funduszu Toyoty

Do 31 marca trwa głosowanie na projekty zgłoszone do Funduszu Toyoty. Wśród pomysłów są propozycje dotyczące Lubawki. Wybrane projekty będą realizowane w 2026 roku. Głosować można tylko raz.

Stowarzyszenie Lubawczanie zgłosiło projekt "Bezpieczny uczestnik ruchu drogowego- wykonanie miasteczka ruchu drogowego". Miasteczko miałoby powstać na starym, asfaltowym boisku tuż przy nowej hali. W tym miejscu miałby powstać rowerowy tor przeszkód oraz miasteczko rowerowe.

Natomiast gmina Lubawka zgłosiła projekt „Świadomy kierowca – bezpieczny uczeń”. Projekt zakłada ustawienie tablic mierzących i wyświetlających prędkość pojazdów poruszających się Al. Wojska Polskiego przy przejściu dla pieszych na wysokości szkoły.

Reklama

Z terenu Aglomeracji Wałbrzyskiej zgłoszonych zostało osiem projektów. Zrealizowanych ma zostać sześć z nich.

https://fundusztoyoty.pl/glosowanie/

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 24/03/2026 06:39
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama