Do 31 marca trwa głosowanie na projekty zgłoszone do Funduszu Toyoty. Wśród pomysłów są propozycje dotyczące Lubawki. Wybrane projekty będą realizowane w 2026 roku. Głosować można tylko raz.
Stowarzyszenie Lubawczanie zgłosiło projekt "Bezpieczny uczestnik ruchu drogowego- wykonanie miasteczka ruchu drogowego". Miasteczko miałoby powstać na starym, asfaltowym boisku tuż przy nowej hali. W tym miejscu miałby powstać rowerowy tor przeszkód oraz miasteczko rowerowe.
Natomiast gmina Lubawka zgłosiła projekt „Świadomy kierowca – bezpieczny uczeń”. Projekt zakłada ustawienie tablic mierzących i wyświetlających prędkość pojazdów poruszających się Al. Wojska Polskiego przy przejściu dla pieszych na wysokości szkoły.
Z terenu Aglomeracji Wałbrzyskiej zgłoszonych zostało osiem projektów. Zrealizowanych ma zostać sześć z nich.
https://fundusztoyoty.pl/glosowanie/
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze