Reklama

Dwa Orły, dwie czerwone kartki

Piłkarze Orła Lubawka rozegrali dzisiaj wyjazdowe spotkanie z drugą drużyną Orła Mysłakowice.

Lubawscy piłkarze dobrze rozpoczęli spotkanie. Już w 12' prowadzenie lubawskiemu orłowi dał Hubert Łojko. Później było znacznie gorzej. W 18' gospodarze wyrównali, a w 22' (po samobójczym golu) wyszli na prowadzenie.  W kolejnych minutach skuteczności zabrakło Musiałowi i Walczakowi. W 35' z karnego spudłował Nikodem Kumorek. Sytuacja lubawskiego Orła pogorszyła się w 43' gdy drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę obaczył Kamil Duda. Goście rozpoczęli grę w dziesięciu.

Reklama

Pomimo gry w osłabieniu, w drugiej połowie dogodne sytuacje strzeleckie mieli Tokarski i Musiał. Niestety nie byli skuteczni. W 65' boisko opuścił jeden z piłkarzy gospodarzy, zobaczył drugą żółtą, czyli czerwoną kartkę.  W 80' po rzucie rożnym gospodarze zdobyli trzecią bramkę. Lubawscy piłkarze grali do końca. W 87' skalę porażki zmniejszył Arek Walczak.

Orzeł II Mysłakowice : Orzeł Lubawka - 3:2 (2:1)

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: Orzeł Lubawka / Piotr Marciniak Aktualizacja: 24/08/2025 19:36
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama