Dzieci z przedszkola nr 2 w Kamiennej Górze (ul. Kościuszki) obejrzały dzisiaj (czwartek, 29 maja) nietypowe przedstawienie. Na scenie zaprezentowali się rodzice i opiekunowie dzieci z grupy Kłapouszków.
Dorośli wystawili ?Bajkę o dwóch królestwach?, krótką opowieść o królestwach wody i ognia, które prowadziły wojnę. Do pokoju doprowadziły królewny, które w swoich państwach nie miały z kim się bawić.
Po przedstawieniu aktorzy zaprosili dzieci do wspólnego tańca.
Przedstawienie było prezentem z okazji Dnia Dziecka. Jako podziękowanie dorośli otrzymali dyplomy i ananasy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze