Dwa koncerty zespołu filharmonii Dolnośląskiej z Jeleniej Góry pod tytułem ?Świąteczne nastroje? odbyły się na terenie gminy Marciszów.
Pierwszy koncert odbył się w Ciechanowicach po czym zespół zaprezentował się na sali w Marciszowie. Oprócz bardzo dobrze znanych utworów muzycy zaaranżowali utwory mniej znane lub często zapomniane.

Wójt gminy, Stefan Zawierucha, zapowiedział, że przy dalszym zainteresowaniu mieszkańców tego typu formą rozrywki zespół będzie częściej ściągany na teren gminy.
Spotkanie było również okazja do złożenia życzeń.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze