Dzisiaj (wtorek, 8 kwietnia) w Głogowie rozegrany został finał wojewódzki szkół podstawowych w siatkarskich czwórkach dziewcząt i chłopców.
W rywalizacji chłopców strefę jeleniogórską reprezentowała Szkoła Podstawowa nr 1 z Kamiennej Góry, wśród dziewcząt szkoła ze Smolnika. Obie drużyny zdobyły brązowe medale.
Chłopcy z Kamiennej Góry rozpoczzęli turniej od porażki z rówieśnikami z Lubina (1:2). W drugim meczu pokonali szkołę z Boguszowa-Gorc (2:0). W ostatnim meczu ponownie przegrali, tym razem 0:2 ze szkołą z Milicza.
Turniej wygrała drużyna z Milicza, drugie miejsce zajęła szkoła z Lubina, a trzecie kamiennogórska "jedynka". Szkoła z Boguszowa-Gorc zajęła czwarte miejsce.
Pierwszy skład SP1: Mikulski (kapitan), Starzec, Żuk, Fryzowicz, Kuklis (rezerwowy)
Drugi skład: Wiktor, Rzeszotko, Barszczewski, Motak, Staroń (rezerwowy).
Opiekun: Andrzej Cukier
Za najlepszego zawodnika kamiennogórskiej drużyny został uznany Marcel Mikulski.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze