Reklama

Dwa brązy

Dzisiaj (wtorek, 8 kwietnia) w Głogowie rozegrany został finał wojewódzki szkół podstawowych w siatkarskich czwórkach dziewcząt i chłopców.


W rywalizacji chłopców strefę jeleniogórską reprezentowała Szkoła Podstawowa nr 1 z Kamiennej Góry, wśród dziewcząt szkoła ze Smolnika. Obie drużyny zdobyły brązowe medale.

Chłopcy z Kamiennej Góry rozpoczzęli turniej od porażki z rówieśnikami z Lubina (1:2). W drugim meczu pokonali szkołę z Boguszowa-Gorc (2:0). W ostatnim meczu ponownie przegrali, tym razem 0:2 ze szkołą z Milicza.

Turniej wygrała drużyna z Milicza, drugie miejsce zajęła szkoła z Lubina, a trzecie kamiennogórska "jedynka". Szkoła z Boguszowa-Gorc zajęła czwarte miejsce.

Pierwszy skład SP1: Mikulski (kapitan), Starzec, Żuk, Fryzowicz, Kuklis (rezerwowy)
Drugi skład: Wiktor, Rzeszotko, Barszczewski, Motak, Staroń (rezerwowy).
Opiekun: Andrzej Cukier

Za najlepszego zawodnika kamiennogórskiej drużyny został uznany Marcel Mikulski.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama