Reklama

Duża podwyżka

Od 1 stycznia 2021 roku mieszkańcy gminy Marciszów zapłacą znacznie więcej za odbiór śmieci. Uchwałę w tej sprawie podjęli dzisiaj (piątek, 27 listopada) radni.

 

Radni przyjęli uchwałę określającą wysokość opłaty za odbiór śmieci. Od 1 stycznia 2021 roku opłata naliczana od mieszkańca segregującego odpady wynosić będzie 22 zł miesięcznie. Pozostawiona została zasada ograniczająca wysokość opłaty w przypadku wieloosobowych gospodarstw domowych. W przypadku gospodarstw liczących 4 i więcej osób opłata wynosić będzie 88 zł miesięcznie. W przypadku korzystania z kompostownika opłata zmniejszona będzie o 2 zł od osoby (8 zł od wieloosobowego gospodarstwa).

W tej chwili mieszkańcy Marciszowa płacą 15 zł od osoby za odbiór odpadów.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama