Reklama

Drzewa do wycięcia? ? Twoja powiatowa

Remont ulicy Krzeszowskiej nasuwa mieszkańcom kolejne pomysły jak usprawnić ruch bądź poprawić bezpieczeństwo. Jeden z internautów zainteresował się dwoma drzewami przy skrzyżowaniu Wałbrzyskiej i Krzeszowskiej.

W mailu od internauty czytamy: ?Przy remontowanej ulicy Krzeszowskiej, na skrzyżowaniu z ulicą Wałbrzyską, rosną dwa drzewa obok siebie, jedno to samosiejka, drugie stare i spróchniałe które zagraża bezpieczeństwu w ruchu samochodowym jak i pieszym . W każdej chwili mocniejszy wiatr może to drzewo zwalić i nieszczęście gotowe. A może na temat tego drzewa wypowie się drzewoznawca-dendrolog? Może też warto przyjrzeć sie tym drzewom teraz w trakcie przebudowy ul. Krzeszowskiej?, a ich usunięcie zmieniło by układ i wygląd skrzyżowania i chodnika.?

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama