Remont ulicy Krzeszowskiej nasuwa mieszkańcom kolejne pomysły jak usprawnić ruch bądź poprawić bezpieczeństwo. Jeden z internautów zainteresował się dwoma drzewami przy skrzyżowaniu Wałbrzyskiej i Krzeszowskiej.
W mailu od internauty czytamy: ?Przy remontowanej ulicy Krzeszowskiej, na skrzyżowaniu z ulicą Wałbrzyską, rosną dwa drzewa obok siebie, jedno to samosiejka, drugie stare i spróchniałe które zagraża bezpieczeństwu w ruchu samochodowym jak i pieszym . W każdej chwili mocniejszy wiatr może to drzewo zwalić i nieszczęście gotowe. A może na temat tego drzewa wypowie się drzewoznawca-dendrolog? Może też warto przyjrzeć sie tym drzewom teraz w trakcie przebudowy ul. Krzeszowskiej?, a ich usunięcie zmieniło by układ i wygląd skrzyżowania i chodnika.?


Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze