W Nowej Bystrzycy rozegrany został Dolnośląski Finał szachów drużynowych Złota Wieża 2025. Turniej był częścią Dolnośląskich Igrzysk LZS Mieszkańców Wsi i Miast.
W turnieju zagrało dziewięć drużyn. Powiat kamiennogórski reprezentował UKS Debiut Przedwojów w składzie: Wiesław Lipień, Wojciech Guziewicz, Artur Mucha, Emilia Świercz.
Turniej rozegrany został w 9 rundach, tempo gry 15'+10'. Drużyna z Przedwojowa zdobyła 8 punktów i zajęła piąte miejsce.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze