Reklama

Drużynowe i mikołajkowe wyciskanie

W niedzielę (8 grudnia) odbył się kolejny drużynowy turniej w wyciskaniu sztangi leżąc połączony z otwartym turniejem mikołajkowym. W zawodach startowała reprezentacja KS Relax Kamienna Góra.

Turniej drużynowy wygrał LZS Olszanka Pogorzela. Drugie miejsce zajął kamiennogórski Relax, trzecie KS Start Strzegom, czwarte Hutnik Pieńsk.

Barwy KS Relax reprezentowali:

  • Szymon Laskowski jun 14 lat debiutant 52.5kg waga do 56kg
  • Filip Bielski jun 14 lat debiutant 87.5kg  waga do 66kg
  • Dominik Houhoud senior 145kg waga do 74kg
  • Jan Bryjka senior 170kg waga do 105kg
  • Marcin Cebula weteran gr I 152.5kg
  • Piotr Rusnarczyk weteran gr I 130kg waga do 83kg
  • Artur Średniawski 120kg weteran grupy II waga do 74kg

W indywidualnym turnieju mikołajkowym w kategorii open juniorów 14-16 lat Filip Bielawski zajął 4 miejsce, Szymon Laskowski był 16. W rywalizacji open seniorów Dominik Houhoud był 2, Jan Bryjka 3. W open weteranów Marcin Cebula zajął 6 miejsce, Artur Średniawski 7, Piotr Rusnarczyk 8.

Reklama

- Zawody uważam za bardzo udane pod względem osiągniętych wyników i jednocześnie pozyskaniem młodzieży do dalszych startów. - mówi Iwo Sobczyk.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: KS Relax Kamienna Góra
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama