W niedzielę (8 grudnia) odbył się kolejny drużynowy turniej w wyciskaniu sztangi leżąc połączony z otwartym turniejem mikołajkowym. W zawodach startowała reprezentacja KS Relax Kamienna Góra.
Turniej drużynowy wygrał LZS Olszanka Pogorzela. Drugie miejsce zajął kamiennogórski Relax, trzecie KS Start Strzegom, czwarte Hutnik Pieńsk.
Barwy KS Relax reprezentowali:
W indywidualnym turnieju mikołajkowym w kategorii open juniorów 14-16 lat Filip Bielawski zajął 4 miejsce, Szymon Laskowski był 16. W rywalizacji open seniorów Dominik Houhoud był 2, Jan Bryjka 3. W open weteranów Marcin Cebula zajął 6 miejsce, Artur Średniawski 7, Piotr Rusnarczyk 8.
- Zawody uważam za bardzo udane pod względem osiągniętych wyników i jednocześnie pozyskaniem młodzieży do dalszych startów. - mówi Iwo Sobczyk.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze