Koalicja Obywatelska odkrywa kolejne wyborcze karty. Tym razem chodzi o kandydatów do Rady Miejskiej w Lubawce.
W gminie Lubawka jest 15 okręgów wyborczych. Z list KO wystartuje 13 kandydatów.
Okręg nr 1 - Tomasz Jurczak
Okręg nr 2 - Artur Sarzyński
Okręg nr 3 - Mariusz Rżany
Okręg nr 5 - Iwona Dereń
Okręg nr 6 - Karolina Trela
Okręg nr 7 - Aldona Hyziak
Okręg nr 8 - Renata Kozubska-Sopata
Okręg nr 9 - Elżbieta Matyszczak
Okręg nr 10 - Katarzyna Jasińska
Okręg nr 11 - Bożena Kalabińska
Okręg nr 12 - Rafał Sołdyński
Okręg nr 14 - Adam Kluba
Okręg nr 15 - Zdzisław Otręba
Kandydatem na burmistrza Lubawki będzie Sławomir Antoniewski.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze