Dzisiaj (piątek, 20 lipca) w Pisarzowicach odbyło się uroczyste otwarcie wielofunkcyjnego boiska.
Nowy obiekt powstał poniżej głównej płyty pisarzowickiego boiska. Teren został odwodniony. Na trawiastej nawierzchni wyznaczono boiska do gry w piłkę nożną oraz siatkówkę. Zarówno słupki podtrzymujące siatkę, jak i bramki można zdemontować.
Boisko w Pisarzowicach to drugi sportowy obiekt uruchomiony w tym roku w gminie Kamienna Góra. Powstał, podobnie jak otwarte w czerwcu boisko w Olszynach, dzięki dotacji z Programu Rozwoju Obszarów Wiejksich.

Tuż po otwarciu nowego obiektu rozegrany został turniej siatkówki. Na głównej płycie zatańczyły Sprężynki, zespół taneczny z Centrum Biblioteczno-Kulturalnego. Dzieci mogły też wziąć udział w wakacyjnych zabawach w ramach cyklu Podróże małe i duże.
Na początku sierpnia otwarty zostanie trzeci nowy obiekt sportowy w gminie w tym roku. W Ogorzelcu powstało Centrum Wypoczynkowo-Sportowe.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze