II tomik twórczości uczniów Społecznego Gimnazjum Edukacji Europejskiej w Kamiennej Górze został zaprezentowany podczas II Wieczoru Poezji. Podczas spotkania młode poetki oprócz prezentowania swoich wierszy mówiły czym jest dla nich poezja.
?Człowiekiem jestem?? to tytuł tomiku i temat twórczości uczennic SGEE. Utwory ukazują człowieka targanego całą gamą uczuć ? miłością, złością, szczęściem, bólem, rozczarowaniem, zazdrością, obojętnością, dumą czy wspomnieniami.

Wieczór oraz Tomik przygotowały Joanna Steczko i Joanna Filip. Swoje utwory zaprezentowały: Gabriela Bigos, Julia Gęborys, Dominika Kwiecień, Daria Napierała, Julia Szkaradek, Katarzyna Ważna oraz Aleksandra Zapolny. Podczas wieczoru zaprezentowała się grupa instrumentalno-wokalna prowadzona przez Zbyszka Stefańskiego prezentując poezję śpiewaną.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze