Reklama

Drugi wieczór

II tomik twórczości uczniów Społecznego Gimnazjum Edukacji Europejskiej w Kamiennej Górze został zaprezentowany podczas II Wieczoru Poezji. Podczas spotkania młode poetki oprócz prezentowania swoich wierszy mówiły czym jest dla nich poezja.

 

?Człowiekiem jestem?? to tytuł tomiku i temat twórczości uczennic SGEE. Utwory ukazują człowieka targanego całą gamą uczuć ? miłością, złością, szczęściem, bólem, rozczarowaniem, zazdrością, obojętnością, dumą czy wspomnieniami. 

Wieczór oraz Tomik przygotowały Joanna Steczko i Joanna Filip. Swoje utwory zaprezentowały: Gabriela Bigos, Julia Gęborys, Dominika Kwiecień, Daria Napierała, Julia Szkaradek, Katarzyna Ważna oraz Aleksandra Zapolny. Podczas wieczoru zaprezentowała się grupa instrumentalno-wokalna prowadzona przez Zbyszka Stefańskiego prezentując poezję śpiewaną. 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama