Reklama

Drugi KamGór w Lubawce

Dzisiaj (sobota, 2 grudnia) w Domu Kultury w Lubawce odbył się XV Festiwal Piosenki Harcerskiej i Turystycznej "KAMGÓR 2017". Na scenie zaprezentowało się 20 wykonawców.

 

Grand Prix festiwalu jury przyznało zespołowi Fryteczki z Wałbrzycha. W kategorii zuchy wygrała 818 Marciszowska Gromada Zuchowa Leśne skrzaty. W grupie harcerze i harcerze starsi pierwsze miejsce zajęła 801 Kamiennogórska Drużyna Harcerska Leśne licho, wśród wędrowników i instruktorów wygrały Fryteczki, a w kategorii solistów Vanessa Nikiel z Legnicy. Za indywidualność festiwalu uznany został Generał z Legnicy. Publiczność nagrodziła Vanessę Nikiel.

Drugi rok z rzędu festiwal odbył się w Lubawce. Prezentacjom na scenie towarzyszyły warsztaty i konkursy.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama