Drugi dzień 2016 roku to również drugi dzień narzekań na stan części dróg. Dzisiaj, na prośbę mieszkańców, pokazujemy ul. Wiejską (zarządzaną przez powiat) w Kamiennej Górze.
Cienka warstwa śniegu przyprószył na tej drodze lód. Warunki do jazdy są trudne.

Trzecie zdjęcie wykonane zostało dzisiaj rano na ul. Spacerowej w Kamiennej Górze.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze