Nad zalewem trwają Dni Kamiennej Góry 2025. Dzisiaj wchodzących głównym mostem witają różowe barwy Tauron Ciepło.
Miasteczko Tauronu rozłożone zostało tuż za mostem. W Strefie Miłośników Komfortu zapowiadane są konkursy i zabawy. Dział punkt konsultacyjny.
Zobacz także:
Przy molo swoje stanowisko ma Polskie Stowarzyszenia Diabetyków wspierane przez Powiatowe Centrum Zdrowia. Na zielonym skwerze rozłożone zostały atrakcje dla dzieci oraz stoiska gastronomiczne. Na wysokości kortów tenisowych rozłożone zostało wesołe miasteczko. Natomiast za kortami działa wioska historyczna.
Zobacz także:
Zobacz także:
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze